Ручки з друком: маленький, але ефективний інструмент реклами

Ручки з друком: маленький, але ефективний інструмент реклами

Сучасне ведення бізнесу передбачає використання різноманітних маркетингових рішень: чим більше людей знають про компанію, тим вищий дохід та лояльність серед клієнтів. Деякі компанії замовляють рекламу на банерах та телебаченні, інші йдуть більш продуктивнішим шляхом – дарують сувенірну продукцію. Варіантів корпоративних подарунків сотні, але найкращим із них можна назвати ручку з логотипом.

Що потрібно знати про ручки з логотипом?

Самі по собі ручки – це лише звичайний інструмент для письма, корпоративним подарунком їх робить нанесений логотип. Кулькові ручки однаково доречно дарувати колегам, діловим партнерам та клієнтам, тільки робити це потрібно продумано. Бізнес-партнеру підібрати хорошу іменну металеву ручку у футлярі, співробітнику – запакувати разом з іншими корисними речами в подарунковий бокс, а клієнтам роздати практичні кулькові ручки для широкого користування.

Ручки під логотип – які бувають?

В основному ручки відрізняються дизайном – кольором, матеріалом виготовлення, механізмом. Якщо говорити про рекламу, то для цих цілей підійдуть бюджетні варіанти, оскільки їхнє головне завдання – розрекламувати, а саме цими звичайними недорогими ручками люди користуються щодня.

Співробітники компанії зазвичай пишуть ручками із логотипом під час робочого процесу, а канцелярські товари відносяться до бюджетної цінової категорії. Зі списку сувенірів виділяються подарункові ручки для ділових партнерів, ювілейні та ексклюзивні ручки, іменні ручки кращим працівникам.

Порада! Навіть якщо вирішено дарувати сувенірні ручки працівникам підприємства, краще їх комбінувати з іншими речами з логотипом. Наприклад, з чашкою, флешкою та щоденником.

Ручка також підійде як VIP-презент, забрендувати можна перову ручку, авторучку у футлярі, з позолотою, вставками з кристалами та камінням. Вартість виготовлення таких престижних сувенірів висока, тому їх не прийнято замовляти великими партіями лише штучними екземплярами.

Еко-ручки з логотипом

Еко-ручки – популярний тренд серед сувенірної продукції. Вони зроблені з любов’ю та турботою про навколишнє середовище, адже екологія та бізнес зараз взаємопов’язані як ніколи.

Переваги і недоліки еко ручок
 • plus icon

  зроблені з екологічних матеріалів та стануть чудовим інструментом реклами на виставці, промо-акції та іншому заході, де шукають нових клієнтів;

 • plus icon

  можна вибрати варіант матеріалу – картон, ущільнений крафтовий папір, біорозкладна пшенична солома, кукурудзяний пластик, бамбук, зерноволокно, навіть бувають ручки з каменю;

 • plus icon

  вартість партії дещо нижча, ніж у пластикових ручок;

 • plus icon

  сприймаються не просто як ручка, а як пам’ятний сувенір – небагато людей знайомі з незвичними матеріалами з яких виготовляють корпуси ручок та дивуються такому презенту.

 • minus icon

  корпус зроблений із матеріалів, які не шкодять екології, тому користуватися такими ручками потрібно дбайливо, наприклад, уникати вологи та потрапляння сонячного світла;

 • minus icon

  не завжди підходить як подарунок бізнес-партнеру чи співробітнику, лише разом з іншими пам’ятними речами.

Ручка кулькова з логотипом

Кулькова ручка – базовий доступний сувенір, саме їх активно використовують із рекламною метою. Серед них розрізняють звичайні з ковпачком та авторучки, де стрержень виїжджає з корпусу натисканням на кнопку.

Переваги і недоліки кулькових ручок
 • plus icon

  вироблені з перевіреного часом матеріалу – безпечного для щоденного використання пластику, бюджетні та надійні;

 • plus icon

  можна вибрати варіант матеріалу – картон, ущільнений крафтовий папір, біорозкладна пшенична солома, кукурудзяний пластик, бамбук, зерноволокно, навіть бувають ручки з каменю;

 • plus icon

  різноманітність дизайнів, кольорів та матеріалів, через що доступний великий вибір способів нанесення логотипу (що теж впливає на вартість готової партії);  

 • plus icon

  зроблені з екологічних матеріалів та стануть чудовим інструментом реклами на виставці, промо-акції та іншому заході, де шукають нових клієнтів;

 • minus icon

  ідеальна як промо-сувенір, але не підходить для презентабельного подарунка партнеру або співробітникам, тільки в комбінації з іншими сувенірами.  

Пластикові ручки з логотипом

Найбільш популярна та бюджетна версія подарункового пишучого інструменту може бути повністю зроблена з пластику, або з вставками з іншого матеріалу. Велика різноманітність фактур, дизайнів та кольорів дозволяють підібрати індивідуальний сувенір для будь-якого випадку.

Переваги і недоліки пластикових ручок
 • plus icon

  пластик – міцний матеріал, здатний витримувати потрапляння вологи та інші несприятливі умови; 

 • plus icon

  багато варіантів брендування, що дозволяє вибрати спосіб нанесення під конкретний бюджет чи побажання;  

 • plus icon

  пластикова поверхня може бути глянцевою або матовою, із прозорими стінками чи ні, або приємне на дотик покриття soft-touch;  

 • plus icon

  з усього різномаїття моделей пластикових ручок легко підібрати хороший презент для ділового партнера або керівника – пір’яна з пластиковим корпусом, з ролерним чорнилом, у презентабельному футлярі, цілим набором та ін.

 • minus icon

  незважаючи на міцність, нестійкі до дуже високої температури, їх не можна зберігати поблизу гарячого повітря, батареї, на сонці;  

 • minus icon

  якщо неправильно підібрати спосіб нанесення логотипу, він може швидко зтертися, ручка перестане бути індивідуальною.  

Металеві ручки з логотипом

Чудовий рекламний сувенір для бізнес-партнерів, співробітників або постійних клієнтів. Виглядають дещо респектабельніше за пластикові, хоча не сильно відрізняються за вартістю.

Переваги і недоліки металевих ручок
 • plus icon

  як спосіб нанесення логотипу гарно виглядає гравіювання, наноситься воно практично тільки на металеву поверхню і не стирається;  

 • plus icon

  підходять як презент людині, що займає керівну посаду;  

 • plus icon

  метал – дуже міцний матеріал, здатний переносити багато несприятливих явищ, у тому числі високу температуру;  

 • minus icon

  вартість деяких екземплярів висока, але такі ручки здебільшого не призначені для масового споживача.  

Сувенірні ручки з логотипом

Престижні подарунки, які дарують у виняткових випадках. Такі сувеніри не соромно дарувати діловим партнерам, керівникам підприємств, інвесторам та спонсорам. Ексклюзивні моделі зазвичай продаються в комплекті із чохлом.

Переваги і недоліки сувенірних ручок
 • plus icon

  виглядають респектабельно, закохують у себе з першого погляду, особливо з футляром виглядають дорого;

 • plus icon

  виготовлені з міцних матеріалів, здатних підкреслити статус людини. Наприклад з поворотним механізмом або латунними вставками;  

 • plus icon

  серед ексклюзивних моделей зустрічаються кулькові, ролери та пір’яні види ручок.   

 • minus icon

  висока вартість, але такі сувенірні ручки замовляють як правило не великими тиражами 

Як вибрати ручку під нанесення логотипу?

Перед вибором ручки з логотипом потрібно врахувати матеріал її виготовлення та призначення. Наприклад, для промо-заходів, виставок та акцій найкраще підійдуть бюджетні варіанти із пластику чи паперу, а на подарунок партнеру чи співробітнику краще обрати більш респектабельну модель.

Чорнило та стержень

Основним кольором чорнила для ділових документів є синій та чорний, тому більшість ручок заправлені цими кольорами. У поодиноких випадках сувенірна продукція буде з червоним чорнилом. Стержні як правило заправлені звичайним чорнилом, але зустрічаються варіанти з гелем – класичні гелеві ручки, або ролери – більш дорогі, на листі залишають характерні вм’ятини, схожі на слід від пера. Останній варіант – самі пір’яні ручки, які вважаються найпрестижнішими і найдорожчими серед сувенірних ручок.

Конструкція

За конструкцією розрізняють два варіанти ручок – звичайні з ковпачком та авторучки, де стержень ховається в основі та витягується після натискання на кнопку або при повороті механізму.

Виготовлення ручок із логотипом

Компанії приділяють велику увагу рекламі, а ручки – це один із недорогих способів розкрутити свій бренд. Сувеніри з логотипами успішно застосовують банки, мобільні оператори, великі торгові мережі, фінансові компанії, промислові підприємства, державні та приватні організації, виробники ліків та багато інших.

Спочатку компанія вибирає модель ручок, на яку потрібно нанести логотип, після чого менеджер повідомляє ціну. Вартість партії безпосередньо залежить від обраного способу нанесення логотипу, а на варіант впливає матеріал виробу. Для масштабної піар-акції краще використовувати пластикові та паперові ручки, в інших випадках підійдуть металеві, дерев’яні та ексклюзивні моделі.

Методи друку логотипу на ручках

Щоб підібрати технологію нанесення логотипу, потрібно визначитись із матеріалом для майбутнього сувеніра. Доступні такі види брендування:

 •      Тамподрук. Під час процесу фарба переноситься на поверхню еластичним тампоном. Поверхня може бути вигнутою, але не більше допустимих значень. Фарба використовується швидкосохнуча, картинка виходить яскравою та гладкою. Найкраще підходить для пластикової поверхні.
 •     УФ-друк. Застосовується для друку на пластику та металі. Спосіб відрізняється яскравістю та чіткістю кольору, промальовуванням деталей навіть на дрібних предметах. Початковий колір виробу не відіграє ролі.
 •      Лазерне гравіювання. Малюнок переноситься спеціальним лазером, що залишає увігнутий слід на поверхні. Використовується лише металевих ручок (чи інших, але з металевими вставками).

Ручка з гравіюванням у подарунок

Якщо вибирати спосіб нанесення логотипу на металеву ручку, то найкращим вибором буде гравіювання. Виглядає такий варіант респектабельніше і має деякі переваги:

 •      малюнок стійкий до негативних чинників, не псується і стирається при регулярному використанні;
 •      лазер переносить зображення точно і може промальовувати складні геометричні фігури та складні написи;
 •      не обов’язково замовляти великими партіями, навіть за невеликого тиражу вартість залишається невисокою;
 •      ручки з гравіюванням виглядають стильно, дорого та модно.

Як замовити ручки з логотипом?

Жодних складнощів із замовленням сувенірних ручок немає – потрібно лише вибрати вподобану модель у каталозі, зв’язатися з менеджером та обговорити нюанси замовлення. Фахівці допоможуть підправити макет, щоб він відображав суть компанії і привертав увагу потенційних клієнтів. Якщо з будь-якої причини обрана модель не підходить, будуть запропоновані інші варіанти.

Ручки з логотипом на замовлення у Києві

Компанія Мерч ін юа пропонує великий вибір сувенірної продукції для будь-якого випадку. У каталозі знайдуться ручки із пластику, металу та паперу, які стануть відмінним рекламним інструментом для просування вашого бізнесу. Мерч ін юа – це вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід, доступні ціни та швидкі терміни виконання замовлень. Для зв’язку з менеджером будь-ласка телефонуйте +38 (096) 896-44-23.

Попередній запис
Що таке термокружки і які вони бувають?
Наступний запис
Парасолі з друком – як вибрати?
Зв'язатися