Парасолі з друком – як вибрати?

Парасолі з друком – як вибрати?

Прогнози синоптиків віщують дощ? Наша компанія Merch.in.ua пропонує парасольки з логотипом або фірмовим малюнком на замовлення. До вашої уваги представлені як промоваріанти, так і ВІП моделі; від компактних легких жіночих парасольок – до об’ємних і солідних для зустрічі гостей чи прогулянок закоханих пар під дощем.

Парасоля практичний сувенір

Парасолька – це символ захисту, її функція зрозуміла в кожній країні світу. Десь вона укриє від нещадного полуденного сонця, а десь врятує від дощу та негоди. Вдалий вияв турботи про своїх клієнтів або ж яскравий та стильний подарунок з логотипом фірми. Відмінним рішенням стане промо-парасолька з друком.

Функціональність парасолі відзначають і західні аналітики, адже це чудовий приклад рекламоносія. З одного боку — подарунок, прояв уваги, а з іншого — ефективна зовнішня реклама, що переміщується містом без додаткових витрат. Іншими словами, той, хто носить рекламу, зміцнює свою лояльність до бренду, чим і приваблює нових клієнтів. Ще одна важлива функція такого виду самопрезентації – нагадати старим клієнтам про себе, привернути увагу, закріпитись у свідомості.

Бувають випадки, коли бізнес-сувеніри залишаються припадати пилом в ящиках або на полицях, їм не знаходиться застосування в повсякденному житті. Але, якщо річ корисна та функціональна, тоді відкривається прямо протилежна картина. Парасолька — один із найпрактичніших подарунків, безпрограшний функціонал. Рука споживача сама покладе його в сумку або ручну поклажу, як тільки метеозведення з інтернет-джерел або телебачення вкажуть на можливість опадів. А от якщо це портативне укриття від негоди буде ще й яскравим, таким, яким хотілося б похвалитися, показати всім і кожному, тоді аудиторія рекламного повідомлення збільшиться в рази.

Тисячі контактів з мінімальними інвестиціями – парасольки для акцій.

Для масових акцій із врученням призів та подарунків відмінно підійдуть парасолі з друком. Середня вартість такого аксесуару з друком в порівнянні з іншими промосувенірами невисока. Ще одним позитивним фактором є і цінність такого подарунка — його не викинуть, максимум — передарують у інші руки, що розширить спектр потенційних клієнтів. Або ж він просто висітиме на гачку у передпокої, звертаючи на себе увагу гостей власника будинку.

Найбільшу популярність мають парасольки-тростини з пластиковими або дерев’яними ручками, які теж можна прикрасити логотипом фірми. Наша компанія пропонує широкий асортимент захисту від негоди в широкому колірному діапазоні, найбільш затребуваних відтінків сезону. Саме у нас на Merch.in.ua можна придбати парасольки оптом за дуже прийнятними цінами.

Парасолька-тростина – це відмінний аксесуар для будь-якого представника чоловічої статі. Що ж до жінок, то тут можна запропонувати легкі, майже невагомі складні парасольки. Виходячи з компактності і відносно невеликих розмірів, така парасолька вдало поміститься в жіночу сумочку, і отже не буде втрачена або забута в кафе, на роботі або в театрі. Будь-які чоловічі або жіночі парасольки оптом можна придбати практично миттєво – оформіть замовлення на нашому сайті Merch.in.ua або напишіть нам на пошту або в месенджери.

Якщо ж цільова аудиторія вашого бренду – це молоді пари, сім’ї або домогосподарства, неперевершеним, потрібним подарунком стануть парасольки зі збільшеним куполом, для двох. Такий захисник від негоди стане романтичним та сентиментальним подарунком, що чудово продемонструє прагнення вашої компанії до підтримки сімейних цінностей, та й прості побажання покупцям щастя, миру та добра.

Парасолька – чудовий статусний персональний подарунок!

Солідна парасолька відомого виробника з незвичайним дизайном, що запам’ятовується стане унікальним подарунком видному політику або ж голові компанії. VIP-парасольки – це насамперед якість та надійність, з яких випливає і довговічність, що забезпечує ще й позитивне сприйняття вашого бренду.

Брендування парасольок.

Зазвичай друк логотипа на парасольках виконується шовкографією або термоперенесенням. На один із клинів парасольки наноситься зображення логотипа. А ось парасольки з уже готовими принтами чи унікальним дизайном вимагають більш вдумливого підходу для реалізації ідеї.

І, звичайно ж, можна замовити виготовлення парасольки за власним ескізом або конструктивним задумом. Тут уже фантазія має спрацювати і щодо елементів кострукції, і щодо методів брендування, які доступні виходячи з технологічному процесу. Це буде найяскравіший і найоригінальніший подарунок для кожного без винятку клієнта.

Яке забарвлення парасольок вибрати?

Для чоловіків підійдуть парасольки у темних кольорах. Популярними у виборі у чоловіків є чорний та сірий.

Яскраві кольори більше сподобаються жінкам, доповнюючи їхній імідж. Як універсальне рішення ми рекомендуємо промо парасольки білого кольору. Вони завжди є у наявності на нашому складі. Можливість нанесення на них методом сублімації – це перевага, якщо необхідний невеликий тираж із нанесенням.

Механізм складання.

Існує три види механізму складання:

  • механічне;
  • напівавтоматичне (розкриття виконується натисканням на кнопку, а складання вручну);
  • автоматичне (розкриття та закриття здійснюється натисканням на кнопку).

Рекомендації щодо вибору виду нанесення логотипу на парасольки.

Під нанесення логотипу використовується поверхня купола, чохла, а також ручки парасольки. Для брендування парасольок використовуються такі технології:

Термотрансфер. Ця технологія оптимальна для друку однотонних зображень та малюнків, що поєднують кілька кольорів на нейлоні, поліестері, епонжі та сатині.

Шовкографія. Використовується для нанесення в один чи декілька кольорів при замовленні великих тиражів.

Сублімація. Застосовується для брендування виробів білого кольору з поліестеру.

Друк на ручках парасольок. Рукоятки бувають пластиковими, дерев’яними, алюмінієвими, з прогумованих матеріалів. Тут для нанесення логотипу компанії можна використовувати тампонний друк, лазерне гравіювання та інші технології. А на оббитій шкірою ручці можна зробити тиснення.

Для покупки парасольок оптом та замовлення друку на них слід переглянути наш сайт Merch.in.ua. Серед представлених моделей та колірних гам обов’язково знайдеться саме те, що допоможе вашій компанії у її просуванні.

Попередній запис
Ручки з друком: маленький, але ефективний інструмент реклами
Зв'язатися