Що таке термокружки і які вони бувають?

Що таке термокружки і які вони бувають?

Існує безліч різновидів термокружок, що відрізняються за розмірами, зовнішнім виглядом, механізмом кришки та матеріалами виготовлення корпусу. Термокружки з логотипом широко використовуються компаніями як корпоративні подарунки. У цій статті ми докладно розповідаємо про термокружки.


Що таке термокружка?

Як зрозуміло з назви термокружки призначені задля збереження температури налитих в них рідин. Ця властивість відрізняє їх від звичайних кухлів та чашок. Термокружка схожа по принципу роботи з термосом, але відрізняється від нього можливістю пити безпосередньо з неї, а також дещо меншою тривалістю збереження температури напою.

Спочатку термокружками користувалися мисливці, туристи і всі, хто любить проводити час на природі. Надалі цей вид посуду сподобався і співробітникам офісів, автомобілістам та домогосподаркам.


Які бувають термокружки?

Найчастіше термокухлі зовні нагадують собою класичні ємності для напоїв, доповнені кришкою з отвором, через який можна пити. Основні відмінності між моделями полягає в матеріалі з якого вони зроблені, об’ємі, механізмі відкривання кришки та дизайні.

Матеріал корпусу

Матеріал виготовлення корпусу термокружки впливає на його міцність і здатність утримувати тепло напою. Ось які вони бувають:

 • Пластикові термокружки. Це найбюджетніший варіант. Раніше мінусом термокружок з пластику була крихкість та досить великі тепловтрати. Але в нових моделях використовується сучасний пластик з поліпшиними властивостями матеріалу.
 • Металеві термокухлі надійні і добре тримають температуру. За ціною стоячи на щабель вище за пластикові.
 • Керамічні термокружки теж зустрічаються часто і нагадують традиційні кружки доповнені кришкою.
 • Скляні термокружки виробляються із загартованого скла і відмінно зберігають тепло, але коштують дещо дорожче від звичайних.


Механізм та форма кришки

Механізм і форма відкривання кришки найчастіше бувають такими:

 • Поворотний механізм. Надійний, але не дуже зручний для відкривання однією рукою. Рекомендуємо до використання у довгих поїздках та подорожах.
 • Кришка із клапаном. Легко відкривати навіть однією рукою. Найкраще використовувати в автомобілі чи офісі.
 • Кришка з кнопкою. Оптимальний та універсальний варіант. Забезпечує надійність та зручність використання. Коштує трохи дорожче за інші.

Принцип роботи термокружки

Будь-яка термокружка влаштована за принципом термоса. Існують моделі з подвійними стінками та з одинарними. Неважко здогадатися що, саме вакуумні кружки-термоси з подвійним корпусом найкраще зберігатимуть температури напою, але і коштують вони значно дорожче одинарних. У свою чергу одинарні термокружки це швидше просто кухлі з кришкою.

Чи довго термокружка зберігає тепло?

Якісна термокружка здатна зберігати рідину гарячою не менше 60 хвилин. Як було сказано вище, ця здатність залежить від матеріалу виготовлення корпусу та його конструкції. Наведемо приклади за який час охолоне напій з температури 90° до 70° у різних термокружках:

 • у пластиковій за 50 хвилин
 • у металевій за 75 хвилин
 • у керамічній за 30 хвилин
 • у скляній за 30-75 хвилин

Термокружки і термоси з логотипом

Термокружки та термоси з логотипом компанії – чудовий спосіб заявити про свій бренд. Це відмінний корпоративний подарунок, який не буде припадати пилом на полиці. Термос з Вашим логотипом — чудовий сувенір для клієнтів та партнерів, а також бізнес-подарунок для колег по роботі. Крім того, термокружка – це гарний подарунок для дітей. Термочашка – це подарунок з індивідуальним дизайном, який підійде і для чоловіка, і для жінки. Термокухоль з логотипом, який можна взяти з собою на обід, стане вашим надійним помічником у дорозі. Наші термокружки з нержавіючої сталі не розіб’ються, якщо ви впустите її на асфальт на ходу. У термокухлі з логотипом можна зберігати не тільки гарячий, а й холодний напій. А ще такий кухоль зручно нести в руці або повісити на пояс.

Де замовити термокружки?

У розділі – термокружки і термоси з друком нашого сайту зібрані найкращі моделі термокружок. Ми також пропонуємо нанесення логотипів вашої компанії та іншої корпоративної символіки на цей посуд на замовлення. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам +38 (096) 896-44-23 і менеджери допоможуть вам вибрати саме ту термокружку, яка буде відповідати вашим вимогам, а також порекомендуємо способи нанесення на цю рекламно-сувенірну продукцію.

Попередній запис
Футболки з логотипом, як підсилення вашого бренду
Наступний запис
Ручки з друком: маленький, але ефективний інструмент реклами
Зв'язатися