Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання є технологією з нанесення малюнків, візерунків, написів, логотипів на будь-які поверхні за допомогою лазерного променя. Для цього використовується спеціальний лазерний верстат із оптичною системою, яка фокусує енергію в одній точці малюнка. Лазерний промінь ніби випалює і випаровує верхній шар матеріалу, створюючи заглиблення по лініях заздалегідь нанесеного зображення. Чим ближче відстань від лінзи до матеріалу, тим тонший промінь та лінії гравіювання. Змінюючи потужність випромінювання, можна також регулювати глибину борозенок, створюючи ефектні рельєфи.

Лазерне гравіювання використовується для нанесення стійких зображень на брелках, кубках, медалях, посуді, столових приладах, флешках, запальничках, ювелірних виробах, смартфонах, ноутбуках, офісних аксесуарах. Лазерні малюнки неможливо видалити, вони не змінюються згодом, не потребують заміни чи корекції — у цьому їхній головний плюс!

Практично будь-яка поверхня піддається лазерній обробці – метал, дерево, камінь, скло, акрил, картон, гума, тканина та дзеркало. Лазерні аплікації оригінально виглядають на джинсовому одязі та шкірі, на інтер’єрних аксесуарах та у зовнішній рекламі. Крім того, лазерний метод застосовується для виготовлення печаток та штампів, армійських жетонів та табличок, для маркування зброї, інструментів та QR-кодів.


Переваги лазерного гравіювання

  • Швидкість та простота виконання – дозволяє за кілька хвилин виконати складний візерунок.
  • Довговічність – гравіювання не підвладне часу.
  • Деталізація – лазерний промінь промальовує найдрібніші деталі зображення.
  • Універсальність – можна працювати з лазером на будь-яких матеріалах.
  • Високий стандарт якості – автоматизація виробництва знижує ризик помилок.
  • Практичність – можна зробити лазерне гравіювання навіть на важкодоступних ділянках виробу.
  • Конкурентоспроможна ціна – за рахунок низької собівартості роботи.
Зв'язатися