Уф друк

Один з головних наших напрямків – нанесення логотипів методом УФ друку. Він підходить для різних матеріалів. Це хороший спосіб отримати якісне зображення, виконане з ювелірною точністю.

Суть методу – у використанні особливих чорнил, які тверднуть під впливом ультрафіолету і задруковують матеріал. До речі, УФ принтер добре підходить при нанесенні дрібних кольорових деталей.

УФ друк схожий на струменевий друк, тільки використовуються в даному випадку чорнило, що твердіє під дією ультрафіолету. Воно і утворює на матеріалі, що задруковується плівку, що закріплює зображення. Фарби наносять одразу на матеріал, без попередньої підготовки. А сам процес друку займає менше часу.

Ще одна чудова особливість цього методу – універсальність. Він підходить для друку на різноманітних матеріалах. Причому незалежно від їх розмірів. Найпоширеніші варіанти – пластик, шкіра, дерево, метал.

УФ-друк, він же ультрафіолетовий друк підходить для передачі як повнокольорового зображення, так і логотипа з невеликою кількістю кольорів. Колірні переходи, здійснені за допомогою цього виду нанесення, непомітні і не впадають в очі навіть при дуже пильному розгляді.


Переваги уф друку

  • Універсальність – можливість друку на різних матеріалах та предметах.
  • Яскравість – повноформатна передача кольору і дрібна деталізація.
  • Міцність – стійкість до механічних пошкоджень та дії води.
  • Багатогранність – може втілити будь-які дизайнерські ідеї, у тому числі створювати 3D ефекти з високою натуралістичністю об’єктів.
  • Оперативність – відсутність проміжних етапів друку.
  • Білий колір – можливість наносити білу фарбу на вироби, у тому числі як фон для малюнку.
  • Широкий формат – дозволяє наносити зображення на великі предмети.
Зв'язатися