Розробка фірмового стилю

Розробка фірмового стилю

Фірмовий стиль – комплексна система візуальної ідентифікації, втілена в єдиному стильовому рішенні та призначена для створення впізнаваного образу компанії, формування бренду та ефективного позиціонування на ринку.

Ми пропонуємо повний спектр послуг зі створення фірмового стилю та оформлення брендбука.

Розробка фірмового стилю включає створення логотипу, підбір кольорових та шрифтових рішень, розробку макетів візитки, бланку, конверта, папки та інших необхідних поліграфічних продуктів. Наші дизайнери мають успішний досвід розробки фірмового стилю, здатного підвищити впізнаваність та капіталізацію бренду, а також збільшити обсяг продажів вироблених товарів та послуг. Ми пропонуємо креативний підхід до процесу створення фірмового стилю, уважне ставлення до деталей, оперативність та високу якість незалежно від складності проекту.

Виважений підхід до створення бренду

Як і процесі створення логотипу першим етапом роботи над фірмовим стилем є дослідження діяльності замовника, його цілей і завдань. Збір інформації здійснюється за допомогою брифів, заповнених замовником. Детальне вивчення та аналіз отриманих даних дозволяє конкретизувати завдання та визначити вектор напряму в процесі створення фірмового стилю.

Найскладнішим етапом розробки фірмового стилю є створення логотипу. Цей процес включає безпосереднє візуальне відтворення логотипу, опис його структури, допустимі та неприпустимі трансформації, колірні рішення, масштабування та інші правила відтворення та використання логотипу.

Підбір фірмових кольорів полягає у визначенні основної палітри кольорів в CMYK, RGB і Pantone. Фірмові шрифти включають основний, додатковий та допоміжний шрифт, а також правила його використання для написання текстів, заголовків та підзаголовків.

Після затвердження основних елементів фірмового стилю здійснюється розробка пакету фірмової поліграфії, що включає візитні картки, бланки, конверти, папки, блокноти, пакети та іншу необхідну продукцію.

Завершальним етапом розробки фірмового стилю є створення посібника з фірмового стилю чи брендбука.

Ми створюємо фірмовий стиль, здатний підкреслити унікальність компанії та привернути увагу до бренду.
Попередній запис
Дизайн поліграфії
Зв'язатися