Шовкодрук

Шовкотрафаретний друк – це повноцінні барвисті принти та можливість роботи з будь-якими матеріалами.

Шовкотрафарет – друк, де задіяні трафарети та спеціальна тканинна сітка, натягнута на раму. На сітку наносяться фарби, які продруковуються по трафарету шляхом вдавлювання, утворюючи заданий малюнок. Шовкотрафаретний друк підходить для роботи з багатьма матеріалами. Тканина, шкіра, шкірозамінник, папір, пластик, скло — вибір величезний. Фарби можуть бути різного хімічного складу. Головна умова – фарба не повинна псувати матеріал трафарету та висихати до того, як завершиться процес друку.

Шовкографія була запатентована в 1907 році як “Silk screen printing”, що в перекладі означає “друк шовковим ситом”, звідси вона і отримала свою назву.

Така технологія дозволяє створювати різні за текстурою картинки — імітацію об’ємного друку, 3D, гліттера, оксамиту і навіть гуми. За допомогою шовкотрафарету легко декорувати та брендувати будь-які вироби – папки, екосумки, пластиковий посуд, одяг, текстильні галантерейні вироби, стрічки для бейджів тощо.


Переваги шовкодруку

  • Універсальність – можливість друку на різних матеріалах.
  • Ефектність – можливість створювати текстурні малюнки.
  • Масштабність – розмір заданого зображення залежить від вибраної тканинної сітки для друку. Вони випускаються різних розмірів.
  • Яскравість – можна задіяти близько 500 колірних відтінків.
  • Бюджетність – низька собівартість при замовленні великих тиражів.
  • Зносостійкість – довговічність виробів при використанні якісної фарби.
Зв'язатися