Тиснення

Тиснення – відмінний спосіб нанесення логотипа на рекламну і сувенірну продукцію. Цей метод заснований на припресуванні холодним або гарячим способом фольги або полімерної плівки з напиленням. У пресі беруть участь ручні, автоматичні чи напівавтоматичні преси для тиснення. Спочатку з латуні виготовляють кліше (штамп) із заданим малюнком, за допомогою якого на виробі видавлюється потрібне зображення. Воно може бути кольором самого матеріалу (блинтове), або кольорове, фольговане. Цей метод ідеальний для нанесення відбитків на шкіру, папір та дерево. Головне, щоб матеріал був достатньо пластичним.

Тиснення — видавлювання написів та зображень на виробах із паперу, дерева, шкіри та інших матеріалів за допомогою кліше. Такі малюнки можуть бути опуклими або втиснутими, вони завжди ефектно виглядають на плоскій поверхні і незмінно приємні на дотик. Цей метод відрізняє чіткість деталей і можливість наносити на вироби складні принти.

Тиснення активно використовується для розробки рекламної упаковки товарів. Як показує практика, вироби, покладені в яскраві картонні коробки або чохли з фольгованими принтами, користуються у покупців вищим попитом. Більше того, фольговане тиснення на упаковках косметики, парфуму, шоколаду, алкоголю та інших не менш затребуваних дорогих позицій у багатьох неусвідомлено асоціюється з розкішшю.

Канцелярське приладдя – блокноти, зошити, щоденники, записники – прикрашені за допомогою тиснення символікою фірми, можуть перетворитися на маленький твір поліграфічного мистецтва.

Сумки, гаманці, портмоне, візитниці та щоденники у шкіряній палітурці, декоровані тисненим логотипом — безперечно іміджеві аксесуари. Вони можуть стати статусним презентом для колег по роботі та бізнес-партнерів.


Переваги тиснення

  • Чіткість малюнка – відбиток виходить чітким та опрацьованим.
  • Довговічність – такі відбитки не деформуються і не втрачають з часом колір.
  • Оперативність – виготовлення великих партій товару в короткі терміни.
  • Індивідуальність – можливість розробки авторського малюнка з деталізацією.
  • Широта застосування – оформлення друкованих видань, листівок, щоденників, папок; декорування аксесуарів зі шкіри – галантерея, чохли для гаджетів і не тільки.
Зв'язатися