Цифровий друк

Метод друку на одязі – не новинка. Він широко використовується в маркетингу та туристичній сфері для просування бренду, реклами товару чи заходу.

Для цифрового друку не потрібно виконувати підготовчі роботи. Зображення у вигляді комп’ютерного файлу пересилається на програму друкувального обладнання, яке за командою починає наносити фарбу на тканину. Це пояснює те, чому цей вид перенесення текстів і малюнків отримав назву “прямий друк по тканині”.


Переваги цифрового друку

  • висока деталізація малюнків;
  • можна надрукувати 1 пробний зразок на відміну від шовкотрафаретного друку;
  • можливість кольорового друку високої якості;
  • малюнок збережеться після 50 прання виробу, на який нанесено, без зміни зовнішнього вигляду;
  • на поверхні тканини не залишається “слідів” друку, відсутній ефект гумової наклейки, тому що волокна забарвлюються в потрібний колір без зміни своєї структури;
  • безпека барвників, що виробляються на водній основі;
  • можливість замовити одну футболку чи майку із потрібним зображенням.

Прямий друк на текстилі – технологія, яка з’явилася нещодавно. 1996-го в США з’явився перший принтер DTG, який був названий “Revolution”. І справді, це обладнання спричинило революцію у друкарській справі. Адже тепер можна було з високою швидкістю друкувати на майках, толстовках та іншому білому та кольоровому одязі. А 2005-го винайшли білу фарбу для друку на чорному одязі, і зникли всі обмеження за кольорами, підбором малюнка.

Прямий цифровий друк на футболках схожий на струменевий друк паперового носія. Різниця полягає в пристрої друкованого вузла і спеціальних чорнилах. Наносити текст і картинку можна на тканину до пошиття одягу або виробу або на готову продукцію.

Пігмент фарбує волокна, тому відбиток не відчувається тактильно – полотно зберігає структуру та фактуру. Для DTG друку використовується екологічно чисте чорнила. Чорнила безпечні для людини та довкілля, дозволені до використання при виробництві дитячого одягу.

Зв'язатися